Безкоштовна доставка по Україні від інтернет - магазину Золота Королева.

Безкоштовна доставка

Доставка в відділення «Нова Пошта» - безкоштовно при замовленні від 1500,00 гривень (після всіх знижок)

в іншому випадку - вартість доставки замовлення розраховується відповідно до тарифів кур'єрської служби «Нова пошта». Доставка в відділення «Нова Пошта», здійснюється по всій території України.

Доставка замовлень, вартістю до 400 гривень або понад 7 000 гривень, тільки при 100% оплаті.

Доставка замовлень, вартістю від 400 гривень і до 7 000 гривень можлива накладеним платежем (комісію за накладений платіж сплачує отримувач).

Список відділень кур'єрської служби «Нова пошта», Ви можете дізнатись за посиланням https://novaposhta.ua/office/list. Термін доставки кур'єрською службою «Нова пошта» становить 3-5 днів.

Кур'єрська адресна доставка в руки

проводиться за умови повної оплати замовлення. Адресна доставка замовлень по Україні здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта», розраховується відповідно до тарифів кур'єрської служби і відбувається до дверей офісу або під'їзду житлового будинку.

Відправка замовлень в Донецьку і Луганську області здійснюється тільки в тому населений пункти, де працюють відділення кур'єрської служби «Нова пошта».

У разі відмови від посилки у відділенні «Нової пошти» або кур'єрської адресній доставці

Ви платите витрати за доставку і повернення замовлення.

Якщо замовлення не буде отримане замовником протягом 5 днів з моменту прибуття на відділення кур'єрської служби «Нова пошта» - він буде автоматично повернутий відправнику. Повернення замовлення оплачує клієнт, відповідно до тарифів кур'єрської служби «Нова Пошта», незалежно від суми замовлення. При повторному замовленні клієнт платить доставку, відповідно до тарифів кур'єрської служби «Нова Пошта», незалежно від суми замовлення.

Як отримати замовлення в відділенні «Нової пошти»

На вказаний вами номер телефону надійде СМС з номером Експрес накладної та запрошення прийти і отримати своє замовлення. При отриманні замовлення при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу.

Перевірити статус свого замовлення можна тут: novaposhta.ua/ru/tracking.

Самовивіз замовлення з магазинів

повний перелік магазинів вказано на сайті https://zolotakoroleva.ua/shops

Після оформлення замовлення консультант інтернет магазину зв'яжеться з Вами для уточнення адресу та способу доставки.

ВАЖЛИВО! Всі замовлення, пересилаються нашим інтернет - магазином, упаковані в картонну коробку, щоб уникнути механічних пошкоджень. При доставці замовлення, обов'язково візуально огляньте і перевірте замовлення. У разі пошкодження замовлення або виявлення браку, повідомте про це за телефоном нашої гарячої лінії 0800501276, перебуваючи у відділенні кур'єрської служби «Нова пошта».