магічні властивості срібла
Цікаво знати
|
14.11.2024

Магічні властивості срібла

Не одну сотню років властивості срібла викликають масу толків, думок та обговорюються скептиками та вченими. У будь-якому випадку абсолютна більшість думок сходить до того, що срібло - це не просто дорогоцінний метал для виготовлення прикрас і будь-яке кільце, кольє, сережки або срібна підвіска ховають у собі приховані можливості та магічні властивості. Чи так це насправді? У чому сила срібла? Де правда, а де вигадка і де грань між реальністю та фантазіями?

Магічні властивості срібла

Походження та властивості срібла

Срібло хімічний елемент зустрічається в природі у 20 разів частіше, ніж аурум і все ж таки вважається рідкісним благородним металом. Срібло метал є неодмінною частиною тваринного та рослинного світу та необхідне для нормального функціонування різних органів та систем. В організмі корисні властивості срібла мають молодильну дію на кров і надають корисний вплив на функціонування біологічних процесів. Більшість срібла в організмі міститься в мозку, в залозах ендокринних систем, в нервових клітинах і кістках.

Через чудову ковкість і податливість, а також естетичні показники зі срібла почали виготовляти прикраси серед одних з перших. Перші срібні вироби датуються віком понад 6 тисяч років. Спочатку цей метал цінувався навіть набагато дорожче за золото і носити подібні аксесуари могли дозволити собі лише заможні громадяни. Перші вироби зі срібла - намистини, ґудзики, кольє. Лише згодом з'явилися повноцінні ювелірні прикраси зі срібла, інкрустовані коштовним камінням та оздобленням.

Здавна високо цінуються магічні властивості срібла. Вважається, що метал здатний омолоджувати, виліковувати організм від хвороб, а також сприяти розвитку інтуїції та духовному очищенню. Магія срібла полягає у здатності очищати ауру та поглинати негатив, спрямований на власника, позбавляти пристріту.

Не тільки магічні має срібло властивості - лікувальні функції теж заслуговують на увагу. У Аюрведі використання аргентуму мало стала вельми поширеним для лікування багатьох захворювань. У Швейцарії срібло вважалося корисним для лікування в стоматології, а в Стародавньому Китаї шматочки срібла ковтали для лікування хвороб шлунка. Мусульмани вірили, що масажер зі срібла допомагає омолоджувати шкіру та підтримувати її красу. Знахарі могли визначити, якщо на людині "пристріт", по шматочку срібла - вважалося, що при псуванні метал стає темним при контакті. На Русі вважалося корисним для здоров'я всіх членів сім'ї включати в посаг нареченої столові срібні прилади.

У народі срібло властивості магічні та лікувальні переплітаються і стали невіддільні один від одного. Високо цінуються антибактеріальні та антисептичні можливості аргентуму. Регулярне вживання срібної води знижує ризик захворювань на вірусні захворювання, а також захищає від вірусів та бактерій. Також метал цілюще впливає на зменшення розміру пухлин і сприяє відновленню тканин після хвороб.

Магія срібла

Кому не можна носити срібло?

Астрологи вивчають вплив срібла на енергетику людини та наполегливо рекомендують носити прикраси зі срібла всім жінкам та жінкам. У світі срібло як найбільш демократичний метал, використовується для виготовлення амулетів та талісманів для жінок та чоловіків. Це чудодійний матеріал, основне, як срібло впливає на жінок – це розкриває її потенціал. В прикрасах з аргентуму дівчина стає більш розкутою, привабливою і сексуальною для оточення. Споконвіку срібло вважалося жіночим металом, що має місячну енергію. Цей чистий метал уособлює чистоту і невинність, сприяє розвитку інтуїції, оберігає жіноче здоров'я.

Користь срібла для чоловіків полягає у здатності знижувати стрес, збільшувати розслаблення. Використання срібла на руках або зап'ястях сприяє збільшенню енергії, що дуже корисно при хронічній втомі та нездужаннях. Також срібна прикраса допомагає чоловікам позбутися негативної енергії у кровообігу.

Загалом використання срібла у чоловіків і жінок проходить без побічних явищ. Але в незначної частини людей метал може викликати алергічні реакції. Частіше за все це явище трапляється при носінні сережок, що обумовлено чутливістю мочки вух. Рівень сенсибілізації срібла досить низький і може виникнути, якщо в сплаві використовуються неякісні добавки. Ще одним негативним ефектом мож стати постійне пониження кров’яного тиску при носінні прикрас зі срібла. Загалом число позитивних властивостей на організм значно перевищує негатив.

Вам може сподобатись