Даруємо подарунки до 2500 гривень
АКЦІЯ
«Більше купуєте – більше отримуєте»
Вибирайте улюблені прикраси та отримуйте подарункові сертифікати на наступні покупки. Чим більше покупка – тим більше бонус від «Золота Королева»
Місце проведення акції: магазини "Золота Королева" та інтернет-магазин https://zolotakoroleva.ua
Термін дії акції: з 08.06 до 30.09. 2026 р.
Термін дії сертифікату: з 08.06 до 15.10.2026
Опис акції:
1. Клієнти, які здійснили купівлю прикрас у «Золота Королева», можуть отримати в подарунок: промокод на суму або подарунковий сертифікат на наступну покупку при дотриманні наступних умов:
При покупці ювелірних прикрас у «Золота Королева» клієнт отримує промокод на суму або подарунковий сертифікат в залежності від витраченої суми покупки, а саме:
- При покупці від 5 000 грн до 9999 - отримуєте промокод на суму 250 грн на наступну покупку. Промокод відзначається в чеку при купівлі та надсилається в телеграм бот «Золота Королева»
- Купуючи від 10 000 грн до 19999 – отримуєте подарунковий сертифікат номіналом 500 грн на наступну покупку.
- Купуючи від 20 000 грн до 29 999 – отримуєте подарунковий сертифікат номіналом 1000 грн на наступну покупку.
- Купуючи від 30 000 грн до 39 999 - отримуєте подарунковий сертифікат номіналом 1500 грн на наступну покупку.
- Купуючи від 40 000 грн до 49 999 – отримуєте подарунковий сертифікат номіналом 2000 грн на наступну покупку.
- Купуючи від 50 000 грн – отримуєте подарунковий сертифікат номіналом 2500 грн на наступну покупку.
2. Клієнти, які лише зарезервували вироби та внесли передоплату, але не викупили товар у період дії акції, не можуть отримати подарункового сертифікату.
3. Клієнти, які сплатили товар, але не отримали його в магазині «Золота Королева» або в інтернет-магазині https://zolotakoroleva.ua з 08.06 по 30.09.26 р., не можуть отримати подарунковий сертифікат/промокод.
Правила використання / погашення подарункових сертифікатів/промокодів:
1. Подарунковий сертифікат/промокод може бути використаний/ погашений лише на купівлю одним чеком під час дії акції. Якщо вартість товару перевищує номінал сертифікату/промокоду, різницю необхідно доплатити. При виборі товару меншу суму залишок не компенсується.
2. При подальшій покупці в одному чеку можна використати відразу кілька подарункових сертифікатів/промокодів.
3. Щоб погасити сертифікат/промокоди при купівлі товару, клієнту потрібно:
НА САЙТІ при оформленні замовлення:
- ввести промокод із телеграмами бота або з чека в полі «Додати промокод»;
- ввести цифровий код, вказаний на подарунковому сертифікаті у полі «Додати подарунковий сертифікат»;
У МАГАЗИНІ, при покупці:
- надати сертифікат для сканування касиру;
- назвати промокод (з телеграм бота чи з чеку) касиру.
4. У разі повернення виробу, якщо Акційний подарунковий сертифікат/промокод НЕ був використаний покупцем - Акційний подарунковий сертифікат/промокод ПОВЕРТАЄТЬСЯ покупцем разом із виробом.
5. У разі повернення виробу, якщо Акційний подарунковий сертифікат/промокод вже був використаний покупцем, покупцеві повертається вартість виробу за вирахуванням номіналу Акційного подарункового сертифікату/промокоду.
Додаткові умови:
• Сертифікат/промокод підсумовується зі знижками за дисконтною програмою;
• Сертифікат/промокоди можна використовувати для придбання товарів зі знижками;
• При виборі послуги Сплата частинами від ПриватБанку або Монобанку сертифікат/промокод у подарунок не видається.
• Сертифікат не підлягає поверненню та обміну на кошти.
• Сертифікат дійсний лише за наявності штрих-коду.
Для участі в акції підпишіться на Чат-бот "Золота Королева" у телеграмі.
Щоб підписатися на чат-бот, натисніть або відскануйте QR-код

Скористайтеся можливістю зробити вигідну покупку та отримати приємний подарунок!