Як обрати каблучку "Врятуй та Збережи"

Кільце з молитвою - як правильно вибрати свій оберіг

Православні обручки з нанесеними словами та зображеннями зі Святого Письма символізують нескінченну Божу благодать. Традиційно на обручки наносять слова із Отченаш, імена святих, символічні орнаменти.

Здавна людство вірило у захисну силу кільця. Це були не стільки прикраси, як обереги від злих духів, недоброго ока чи порчі. Такі обручки почали носити ще з перших часів прийняття християнства. Кільця-символи перейняли у римлян. Але якщо у язичників прийнято було багаті прикраси та дорогоцінні вставки, то на Русі після прийняття християнства було прийнято скромні прикраси. На них наносили зображення святих, слова молитов, хризму (монограма імені Спасителя). Такі прикраси покликані нагадувати віруючим про божественне заступництво

Для чого носять охоронне кільце

Вважається, що каблучка вбереже від бід. Православна церква не вітає ставлення до кільця-оберега як до прикраси чи речі, а також як до предмета, здатного до містичного впливу. Це предмет, який носять як свідчення віри, нагадування про зв'язок із Богом.

Які бувають охоронні каблучки з молитвою

Згідно з церковними канонами охоронні кільця володіють колосальною силою оберігати власника від чорної заздрості, проганяють злих духів і приваблюють удачу. Це як мініатюрна ікона, що носиться на пальці.

Такі кільця часто мають круглу форму і зазвичай виготовляються з дорогоцінних металів - золота і срібла. Вважається, що срібло - найбільш підходящий метал, чистіший і проводить енергію. Головна відмінність від декоративних кілець – це гравіювання або нанесені іншим способом слова молитов чи релігійних зображень.

Для охоронних кілець характерні декорування:

  • дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням
  • православними символами та орнаментами
  • іменами та зображеннями ликів святих

Кільце "Спаси і збережи"

Спаси та збережи – коротка православна молитва, покликана вберегти та захистити людину від бід та напастей. Вважається, що вперше кільця з такими словами з'явилися у ХІХ столітті та продавалися при монастирях, як сувеніри для паломників.
Нехай це найпростіше, але найпотужніше серед релігійних кілець. Скромний та лаконічний дизайн зберігає в собі силу, здатну захистити від бід, хвороб, неприємностей, що чатують на життєвому шляху. Промовляючи ці магічні слова, людина звертається до Бога, закликаючи його допомогу та захист.

Як правильно носити охоронне кільце

Для того щоб кільце стало справжнім оберегом, його потрібно правильно носити. Насамперед слід розуміти, що це не ювелірна прикраса та не талісман для залучення удачі. Потрібно правильно вносити посил, який вкладається у носіння кільця.
Щодо того, на якому пальці слід носити кільце, то найбільшої сили охоронне кільце набуває при носінні на великому, вказівному та середньому пальці. Тому що саме ці пальці ми використовуємо при нанесенні хресного знамення.

Однак навіть на інших пальцях це сильний православний оберіг. Обмежень за статтю та віком немає.

Носити кільце можна постійно або вдягати у поїздки або на важливі зустрічі.

Види охоронних кілець

Кільця-обереги виготовляють із дорогоцінного сплаву та не поділяють на чоловічі та жіночі. Аргументами для вибору можуть стати ширина та комфорт розташування на пальці. На кільцях зображають:

  • слова зі Святого Письма
  • зображення ликів святих
  • орнаменти та постаті, що символізують православні теми.

Вибір охоронних кілець у каталозі магазину Золота Королева включає золоті та срібні вироби, що підходять за стилем та дизайном чоловікам та жінкам. Для повсякденного носіння та на урочистий випадок, прикрашені дорогими декоративними вставками.