Каблучка з молитвою - як правильно вибрати свій оберіг

З давніх часів люди вірили в магічну силу каблучок. Однак особливого значення каблучкам стали приписувати з прийняттям християнства. І хоча спочатку їх використовували переважно в обрядах вінчання, з плином часу широкого поширення набули й охоронні каблучки з молитвою.

Якими можуть бути охоронні каблучки з молитвою?

Згідно з церковними канонами, охоронні (православні) каблучки з молитвою володіють дивовижною силою. Вони вважаються мініатюрної іконою на пальці і нагадуванням про Бога. Такі каблучки захищають людину від чорної заздрості, залучають удачу і відганяють злих духів.

Православні каблучки з молитвою можуть бути тільки круглої форми. Як правило, такі каблучки виготовляють з благородних металів - золота та срібла. Головною відмінною рисою охоронних каблучок є вигравірувані на них слова молитви.

Додатково такі каблучки можуть бути прикрашені:

• дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння;

• православними символами і орнаментами;

• іменами і зображеннями святих.

Каблучка "Спаси і Збережи"

Найпотужнішим серед всіх охоронних каблучок вважається кільце "Спаси та Збережи". На перший погляд скромне і лаконічне, така каблучка має чудодійну силу і потужної рятівної енергетикою, здатної протистояти хворобам і інших неприємностей, які трапляються на життєвому шляху. Повторюючи таємну фразу, людина звертається до Бога, тим самим зміцнюючи свою віру і очищаючи голову від поганих помислів.

Однак, щоб охорона каблучка стала справжнім оберегом, потрібно навчитися її правильно носити. Вибираючи таку каблучку, варто пам`ятати, що це, перш за все, священний предмет, а не магніт для залучення удачі. Що стосується того, на якому пальці носити каблучку з молитвою, то багато священнослужителів відзначають, що найкраще носити символ віри на великому, вказівному або середньому пальці правої руки. Так як саме ці пальці людина складає воєдино при хрещенні.

Купити охоронні каблучки з молитвою можна в інтернет-магазині "Золота Королева". У нашому каталозі представлений багатий асортимент жіночих та чоловічих варіантів православних каблучок, які можна носити в повсякденному житті, а також використовувати в обрядах вінчання. Вузькі або широкі, прості або з декоративними вставками - всі представлені моделі православних каблучок виготовляються в строгій відповідності з церковними канонами.