Що подарувати на Новий Рік 2023?

Що подарувати на Новий Рік 2023?

Чарівний час коли наші серця наповнюються свіжим ароматом мандарин та ялинки неможливо порівняти ні з чим. Саме тому ці чуттєві спогади назавжди залишаться у наших серцях та кожного року викликають бажання створити ті ж самі емоції на обличчях нашої родини, тих кого ми цінуємо та дійсно любимо.

Золота Королева пропонує ювелірні подарунки на Новий Рік 2023

Новий Рік свято мрій. Ще на передодні кожен починає бажати подарунки та думати над тим як вдало втілити мрії інших. Хочеться зробити такий подарунок який ніколи не вийде із моди та стане довічним нагадуванням про щасливий час разом. І саме таким падарунком є – ювелірні прикраси із золота чи срібла.

Приклади та чудові ідеї ювелірних подарунків Коханій або дружині можливо подарувати:

Бездоганним подарунком дочці може стати:Дуже вдалим подарунком чоловіку або сину буде:

Переваги подарунків у Золота Королева

У ювелірному магазині Золота Королева представлені лише прикраси та дорогоцінне каміння найвищої якості. Завжди слідкуючи за трендами у світі моди ми пропонуємо нашим клієнтам найсучасніші моделі які саме зараз можливо побачити на всіх обкладинках модного глянцю. 

Зручний онлайн каталог для вибору прикрас у ювелірному інтернет магазині

У нашому онлайн каталозі на сайті ви можете обрати сережки такого типу: конго, з англійською застібкою, пусети, кафи, протяжки та інші.

Також ми можемо запропонувати святкові каблучки до заручин чи неймовірно яскраві обручки з діамантом – бо саме Новий рік це ще і найромантичніше свято та вдалий день для того, щоб запропонувати руку і серце своїй коханій дівчині.

Якщо ви бажаєте обрати подарунок коханій чи рідному до Нового Року 2023 – Золота Королева працює саме для вас. Пропонуємо заздалегідь ознайомитись з асортиментом сайту та у разі виникнення питань ви можете зв'язатися з нашими ювелірними експертами зателефонувавши на  безкоштовну гарячу лінію або написавши в онлайн чат.

Обирайте подарунки у ювелірному магазині

Золота Королева виконує мрії своїх клієнтів вже понад 20 років та за цей час ми створили магазини у 9 містах України. Пропонуємо завітати до наших ювелірних бутиків у: Києві, Запоріжжі, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Харкові, Львові або Чернігові. великий асортимент та ввічливі консультанти обовʼязково допоможуть вам втілити новорічну мрію. Бажаємо щасливих Новорічних Свят разом із Золота Королева!