Saint_Nikolas

Ювелірні подарунки на День Святого Миколая 2022. Створюємо разом щирі емоції щастя!

Історія виникнення святкування дня Св. Миколая Чудотворця

 

Точна дата його народження невідома, але кажуть що це десь між 270 та 286 роками. Батьки Миколая були дуже заможними людьми, але ж довго не могли народити дитину, тому вони дали обіцянку Богу. Якщо він надасть їм таке щастя – їх сімʼя усе життя буде робити добрі справи та славити імʼя Боже.

Так і вийшло, Миколай виріс людиною із дуже розвиненим почуттям співчуття до кожної людини. Відомо що Миколай робив усі свої добрі справи таємно щоб ті, кому він допомагав не відчували що повинні якось віддячити йому. Ним рухало не бажання отримати відповідне добро чи стати відомим. Та одного ж разу городянин побачив ці добрі вчинки. Незабаром все місто дізналось, що саме Миколай робив усі ці милосердні справи. Правдиво відомо те, що Миколай Чудотворець безоплатно витратив весь свій спадок на допомогу людям. Миколай приносив до будинків бідняків та хворих їжу, ліки, теплі речі. Дітей він радував іграшками та солодощами.

Святий Миколай за своє життя зробив стільки добрих справ, що ми досі пам'ятаємо та шануємо його імʼя. І традиційно це свято відмічають у ночі з 18 на день 19 грудня.

 

Що покласти під подушку? Подарунки сюрпризи від Золота Королева.

 Ювелірні прикраси із золота та срібла це те, що залишиться назавжди та буде вічно нагадувати про ці чудові події разом. Що може бути ціннішим ніж залишити згадку про себе на все життя?

Та приводом цьому може стати свято Миколая Чудотворця.

 

Золота Королева пропонує такі подарунки із золота та срібла для дітей та коханих:

  • ланцюжок;

  • браслет з фантазійним плетінням або на шовковій нитці;

  • як для хлопчиків, так і для дівчаток вдалим подарунком стане підвіска з християнською символікою (іконка, ладанка, хрестик спаси та збережи);

  • підвіска зі святим, тобто із самим Миколаєм;

  • для дівчинки вдалим вибором стануть сережки із золота, тому що саме золото 585 проби  гіпоалергенний метал який не викликає подразнень на ніжній дитячій шкірі;

  • чудовим подарунком для коханої може стати каблучка з діамантом, або з іншим коштовним камінням (сапфіром, аметистом, топазом, смарагдом або з іншими);

  • найкращим подарунком для малюка стене срібна ложка 925 проби з емалевим візерунком.
     

Де знайти подарунки до дня Святого Миколаю?

Щоб визначитись вчасно з сюрпризом Золота Королева пропонує заздалегідь ознайомитись з великим асортиментом нашого онлайн-каталогу на сайті.

Якщо виникнуть питання, ви можете звернутись до наших ювелірних експертів які допоможуть визначитись із розміром, або з характеристиками коштовного каміння, щоб обрати та замовити омріяний подарунок для рідної людини.

Пропонуємо звернутись за телефоном гарячої лінії: 0 800 501 276 , або написати в онлайн чат.

Також напередодні свята пропонуємо завітати до наших ювелірних магазинів які знаходяться у центрі великих міст по всій Україні, а саме у: Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі, Чернігові та Вінниці.

 

Золота Королева бажає щасливого святкування Дня Миколая Чудотворця 2022 у затишному, приємному місці разом з родиною!