Посуд зі срібла як фамільна реліквія

 

Прилади зі срібла завжди були вишуканими предметами сервірування і залишаються непідвладними часу сімейними цінностями. Золота Королева підготувала статтю, яка допоможе вам розібратися з тонкощами вибору виробів та столових приладів зі срібла 925 проби, які будуть тішити все життя.

 

Це мистецтво правильно та красиво приймати гостей, сервірувати стіл. І завдяки витонченому сервіруванню фамільним сріблом звана вечеря перетворюється на сімейне свято!

 

Як подати страву красиво та зберегти на довше її тепло?

 

Підстановочні (буфетні) тарілки зі срібла – це не тільки елегантно та естетично, але й практично, тому що. срібло довго зберігає тепло. Ще в середньовічних холодних замках, щоб довше зберегти гарячими, страви їх ставили на тарілки зі срібла. Нині це знову дуже актуально. Також срібло має сильні антисептичні властивості. До кінця XIX століття стало і у нас модне накриття столу сріблом. Найкращі будинки їли на сріблі. Вишукані фамільні срібні сервізи та прилади на той час зберігаються в музеях по всьому світу.

 

Срібний посуд залишається царським подарунком

 

Ювелірний бренд «Золота Королева» представляє чудову колекцію столових приладів зі срібла, які поєднують чудовий дизайн та неперевершену якість.

 

До куверта (повний набір предметів для однієї персони) входять традиційні:

 

  • обідні вилка ніж та ложка;

  • закусочні виделка та ніж;

  • виделка та ніж для риби;

  • десертні вилка та ложка;

  • ніж для олії;

  • чайна ложка;

  • кавова ложка.

 

Якщо передбачається зміна страв, то для закуски, яка подається на початку, використовуються прилади, які трохи менші за обідні. Якщо подаватиметься рибна страва, то в сервіруванні будуть використані вилка і ніж, вони лежатимуть відразу за закусочними, т.к. рибні страви подаються після закуски. Також обов'язковим є ніж для олії, яка сервірується з пиріжковою тарілкою. Десертні виделка та ложка сервіруються вище десертної тарілки. Чайна ложка лежить на блюдце перед чашкою.

 

Вишукані столові вироби для напоїв


 

Ювелірний магазин "Золота королева" пропонує колекцію виробів для різних видів напоїв. У нашому магазині ви можете знайти срібні: графини, глеки, кавники. чашки, кружки, келихи та фужери. Саме напої налиті у срібний посуд виглядають особливо урочисто і допомагають створити свято у стилі найвишуканіших будинків.

 

Ви можете збирати прізвище срібло, поступово купуючи нові прилади, це не буде накладно для бюджету і з часом Ви зберетеся велику колекцію - бездоганну спадщину Вашого будинку. Ювелірний бренд Золота Корольова підготував інтернет магазин, на якому розташований найширший асортимент срібного посуду в Україні. Радуйте себе та своїх близьких прекрасними сервізами зі срібла.

Замовте срібний посуд прямо зараз – зробіть урочистими сімейні свята!