Каблучка з молитвою - як правильно вибрати свій оберіг

З давніх часів люди вірили в магічну силу каблучок. Однак особливого значення каблучкам стали приписувати з прийняттям християнства. І хоча спочатку їх використовували переважно в обрядах вінчання, з плином часу широкого поширення набули й охоронні каблучки з молитвою.

Якими можуть бути охоронні каблучки з молитвою?

Згідно з церковними канонами, охоронні (православні) каблучки з молитвою володіють дивовижною силою. Вони вважаються мініатюрної іконою на пальці і нагадуванням про Бога. Такі каблучки захищають людину від чорної заздрості, залучають удачу і відганяють злих духів.

Православні каблучки з молитвою можуть бути тільки круглої форми. Як правило, такі каблучки виготовляють з благородних металів - золота та срібла. Головною відмінною рисою охоронних каблучок є вигравірувані на них слова молитви.

Додатково такі каблучки можуть бути прикрашені:

• дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння;

• православними символами і орнаментами;

• іменами і зображеннями святих.

 

Каблучка «Спаси і Збережи»

Найпотужнішим серед всіх охоронних каблучок вважається кільце «Спаси та Збережи». На перший погляд скромне і лаконічне, така каблучка має чудодійну силу і потужної рятівної енергетикою, здатної протистояти хворобам і інших неприємностей, які трапляються на життєвому шляху. Повторюючи таємну фразу,  людина звертається до Бога, тим самим зміцнюючи свою віру і очищаючи голову від поганих помислів.

Однак, щоб охорона  каблучка  стала справжнім оберегом, потрібно навчитися її правильно носити. Вибираючи таку каблучку, варто пам'ятати, що це, перш за все, священний предмет, а не магніт для залучення удачі. Що стосується того, на якому пальці носити каблучку з молитвою, то багато священнослужителів відзначають, що найкраще носити символ віри на великому, вказівному або середньому пальці правої руки. Так як саме ці пальці людина складає воєдино при хрещенні.

Купити охоронні каблучки з молитвою можна в інтернет-магазині «Золота Королева». У нашому каталозі представлений багатий асортимент жіночих та чоловічих варіантів православних каблучок, які можна носити в повсякденному житті, а також використовувати в обрядах вінчання. Вузькі або широкі, прості або з декоративними вставками - всі представлені моделі православних каблучок виготовляються в строгій відповідності з церковними канонами.

 

Сеть ювелирных магазинов Золотая Королева, подготовила для Вас НОВИНКИ 2020 года 

Выбирайте прямо сейчас, заказывайте онлайн, забирайте в одном из наших магазинов или с доставкой в ваш город.


spinner